Champion list

Confirm Go back

YearDisciplineClassCountryFullName
Data pager
Data pager
Page 1 of 96
 Item 1 to 30 of 2868
2019PLEASURE NAVIGATION WORLDENDURANCE GROUP B - CLASS BOAT PRODUCTIONBELGIUMBERTELS Buby / BASTIN Frederick
2019PLEASURE NAVIGATION WORLDENDURANCE GROUP B - CLASS S1BELGIUMCOPPENS Alain / VAN NIEUWENHOVE Koenraad
2019PLEASURE NAVIGATION WORLDENDURANCE GROUP B - CLASS PROMOTIONSPAINGARCIA BLANCO Javier / SANCHEZ LAYACHI Juan Luis
2018Circuit ContinentalGT 15EstoniaARAND Stefan
2018Circuit ContinentalOD O: 700PolandZIELINSKI Marcin
2018Circuit ContinentalOSY 400EstoniaHaugasmägi Rasmus
2018Circuit WorldENDURANCE CATAMARANS - CLASS S2 / PREVIOUS CLASS 2/ PREVIOUS S 2000RussiaVandyshev Roman - Malkin Dmitry - Paniushkin Andrey
2018Circuit WorldENDURANCE CATAMARANS - CLASS S3 / PREVIOUS CLASS 1/ PREVIOUS S 850FranceAntoncic Fabrice - Ducellier Flavien - Helluin David - Lemesle Margot
2018Circuit ContinentalFORMULA 4 / PREVIOUSLY CLASS F4-SSwedenJERNFAST Morgan
2018Aquabike ContinentalAQUABIKE CLASS PRO - CIRCUIT - SKI JUNIORS GP3.3EstoniaREINAAS Mattias
2018Aquabike ContinentalAQUABIKE CLASS PRO - CIRCUIT - SKI JUNIORS GP3.2EstoniaLAURI Ander-Hubert
2018Aquabike ContinentalAQUABIKE CLASS PRO - CIRCUIT - RUNABOUT GP1PortugalAGOSTINHO Christophe
2018Aquabike ContinentalAQUABIKE CLASS PRO - CIRCUIT - RUNABOUT GP2SPAINROJAS Ismael
2018Aquabike ContinentalAQUABIKE CLASS PRO - CIRCUIT - RUNABOUT GP4DenmarkKOCH HANSEN Rasmus
2018Aquabike ContinentalAQUABIKE CLASS PRO - CIRCUIT - SKI DIVISION GP1FranceMAURIN Raphael
2018Aquabike ContinentalAQUABIKE CLASS PRO - CIRCUIT - SKI DIVISION GP2PortugalROSA GOMES Henrique
2018Aquabike ContinentalAQUABIKE CLASS PRO - CIRCUIT - SKI DIVISION GP3HungarySZABO Barnabas
2018Circuit ContinentalFORMULA 2lITHUANIARiabko Edgaras
2018Offshore continentalCLASS 3ASwedenMODIN ANTON - JANSSON SUSANNE
2018Offshore continentalCLASS 3BSwedenWRENKLER Thomas - WRENKLER Annika
2018Offshore continentalClass 3CNorwaySundblad Johansen Erik - Aunvik Robert
2018Offshore continentalCLASS 3XSwedenSODERLIND William - GRONWALL Marcus
2018Offshore WorldOFFSHORE CLASS III 2 L. - CLASS 3CFinlandJohnsson Marcus - Myllymäki Jussi
2018Circuit WorldCLASS GT 30EstoniaARAND Stefan
2018Circuit WorldCLASS GT 15EstoniaARAND Stefan
2018Circuit WorldFORMULA 4 / PREVIOUSLY CLASS F4-SSwedenJERNFAST Morgan
2018Offshore WorldOFFSHORE CLASS III 4 L. - CLASS 3DItalyBacchi Lorenzo / Carpitella Giovanni
2018PLEASURE NAVIGATION CONTINENTALENDURANCE GROUP B - CLASS BOAT PRODUCTIONItalySegnini Cristiano - Di Meglio Gianmaria
2018PLEASURE NAVIGATION CONTINENTALENDURANCE GROUP B - CLASS PROMOTIONSpainGarcia Plazuelo Javier - Pardo Herrera Jose
2018PLEASURE NAVIGATION CONTINENTALENDURANCE GROUP B - CLASS S1BelgiumCOPPENS Alain - NOTSCHAELE Francis